Bilgisayardan Yasaklı Sitelere Giriş Programı 2021

Bilgisayardan Yasaklı Sitelere Giriş Programı adlı içeriğimizde sizlere yasaklı web sitelerine girmek için kullanabileceğiniz programların tanıtımını yapacağız. Bir web sitesinin yasaklanmasının sebebi sadece illegal yayın olmayabilir. Bazı durumlarda legal bir şekilde yayın yapan siteler de sağlam bir şekilde şikayet aldığında kapanabilmektedir. Ücretsiz Chrome VPN Eklentileri 2021 içeriğimizde Chrome web tarayıcısında çalışan programların tanıtımını yapmıştık. Chrome’da çalışan birçok VPN eklentisi olsa da bu eklentiler masaüstünde çalışan programların performansını yakalayamamaktadır. VPN programları bu noktada sizlerin ihtiyacını giderebilecek programların başında gelmektedir.

Ücretsiz VPN Programları 2021

İçeriğimizde tanıtımını yaptığımız programların bazıları ücretsiz iken, bazıları ücretli programlardır. Ücretsiz programlara daha fazla ilgi gösterebileceğinizi düşündüğümüz için programları listelerken ücretsiz programlardan başlamayı uygun gördük.

Betternet VPN – Yasaklı Sitelere Giriş Programı

Betternet VPN programı Betternet LLC.Inc tarafından dağıtımı yapılan bir VPN yazılımıdır. Ücretsiz bir program olan Betternet, sadece 500 KB boyutundadır ve Windows işletim sisteminin tüm versiyonlarında sorunsuz şekilde çalışmaktadır. Program sayesinde yasaklı web sitelerine girebileceğiniz gibi, anonim yani kimliksiz şekilde de sörf yaparak kişisel güvenliğinizi koruyabilirsiniz.

Betternet VPN İndirme Linki

OpenVPN – Yasaklı Sitelere Giriş Programı

OpenVPN programı, ücretsiz VPN programları arasında yer almakla birlikte yasaklı web sitelerine giriş için kullanılan bir yazılımdır. Yazılım, kullanıcılarının verilerini de büyük ölçüde korumaktadır.

OpenVPN İndirme Linki

Yasaklı Sitelere Giriş Programı
Yasaklı Sitelere Giriş Programı

Ücretli VPN Programları 2021

Ücretli VPN Programları listemizde fiyatları ülkemize göre pahalı olan fakat diğer programlara oranla fiyat / performans açısından daha uygun olan programları listelemeye çalıştık.

ExpressVPN – Yasaklı Sitelere Giriş Programı

2000 den fazla sunucu ile yayın yapan ExpressVPN programı, dünyanın birçok noktasından kullanıcıların yasaklı web sitelerine girebilmesine imkan tanımaktadır. 94 farklı ülkede 148 lokasyona sahip bu program sayesinde yasaklı tüm web sitelerine giriş yapabilirsiniz. Program; Windows başta olmak üzere Linux, Mac, iOS ve Android gibi işletim sistemlerinde de sorunsuz şekilde çalışmaktadır.

NordVPN – Yasaklı Sitelere Giriş Programı

NordVPN programı ise 5000 den fazla sunucuya sahip ve aynı anda 6 cihaz tarafından kullanılabilen bir yazılımdır. Sunucular Orta Amerika’da konumlandığı için de programın fiyatı diğer yazılımlara oranla çok daha düşüktür. Programdaki veriler 2048 bit şifrelemeye tabi tutulmakla birlikte DNS sızıntı koruması, killswitch, özel IP adresi ve kripto para birimi ile ödeme yapabilme gibi imkanlar da sunmaktadır.

Yorum yapın