Udemy Ücretsiz Kurslar Nasıl Bulunur?

Udemy, birçok alanda ücretli ve ücretsiz kurslar barındıran bir web sitesi. İnsanlar, uzmanlık alanları ile ilgili kurslar oluşturup, bunları Udemy’de satabiliyorlar. Her geçen gün büyüyen, her gün yeni kurslar eklenen Udemy, online eğitimdeki ana kaynaklardan birisi haline geldi. Çocuk yetiştirme eğitimlerinden, yazılım eğitimlerine kadar, Udemy’de bulamayacağınız bir kurs yok.

Udemy’nin şu anda neredeyse rakipsiz olması nedeniyle de, bir eğitim vermek isteyen birçok kişi, ilk olarak Udemy‘yi tercih ediyor. Bu da, gerçek kurs kalitesinde, gerek de fiyatlarda büyük bir rekabet ortamı yaratıyor. Kurslar genellikle ücretli olsa da, özellikle de yeni bir kursun tanıtımı için kısa süreliğine ücretsiz yapılabiliyorlar. Bu kampanyaları takip ederek, tamamen ücretsiz bir şekilde, dopdolu bir eğitim arşivi oluşturmanız mümkün.

Ücretsiz Türkçe Udemy Kursları

Discudemy

DiscUdemy isimli web sitesinde, istediğiniz dillerdeki, şu anda ücretsiz olan kursları bulmanız mümkün. Bu web sitesinin bir güzel yanı da, ücretsiz kampanyaların bittiği kursların silinmesi; yani web site size, sadece şu an ücretsiz olan kursları gösteriyor. Eskiden ücretsiz olan ama daha sonra ücretli yapılmış eski bağlantılar nedeniyle vakit kaybetmeyeceksiniz.

Ücretsiz Türkçe kurslar için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz: https://www.discudemy.com/language/turkish

Bağlantıyı ziyaret ederseniz, ücretsiz Türkçe Udemy kurslarını görebilirsiniz. Herhangi bir kursa tıkladıktan sonra, aşağıdaki “Take Course” butonuna tıklayın. Açılan sayfada, kursu ücretsiz almanızı sağlayacak bağlantıyı göreceksiniz.

Bu web sitesine ait Telegram kanalını takip ederek, yeni ücretsiz eğitimlerden anında haberdar olabilirsiniz: https://t.me/discudemy_com

Udemy’den Bulun

Udemy’nin kendi web sitesinden de, ücretsiz eğitimleri bulabilirsiniz. Bunun için, arama çubuğuna bir kelime yazın ve arayın. Daha sonra”filtrele” düğmesine basın ve ücretsiz seçeneğini seçin.

Ücretsiz Türkçe Udemy Kursları

Hakkında eğitim almak istediğiniz kelimeyi aradıktan ve filtreme bölümünden de “ücretsiz” seçeneğini seçtikten sonra, ücretsiz kursları görebilirsiniz. Çıkan sonuçlardaki ücretsiz kurslara hemen kaydolabilirsiniz. Eğitimi şu an almanız gerekmiyorsa bile, kitaplığa eklemeyi düşünebilirsiniz çünkü fiyatlar, daha sonradan değiştirilebiliyor.


Bu iki yöntem sayesinde, ücretsiz hiçbir kursu kaçırmayabilirsiniz. Bunlar haricinde, Ekşi Sözlük’te, çeşitli forumlarda ve diğer web sitelerinde de ücretsiz Udemy kursları paylaşılabiliyor.

Yorum yapın